W wakacje kierowcy często tracą czujność na drogach. Sprzyjająca pogoda, znacznie mniejszy ruch, roztargnienie sprawiają, że nie jesteśmy w stanie w porę zareagować w razie niebezpieczeństwa. Tak było w przypadku naszego klienta.

Mężczyzna był pasażerem samochodu, który prowadził jego dobry kolega. Na jednym ze skrzyżowań znajomy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doszło do poważnego wypadku. Nasz klient stracił przytomność. Od razu został przewieziony do szpitala. Na miejscu stwierdzono liczne złamania kończyn dolnych i górnych, twarzoczaszki, uszkodzenie kręgosłupa. Ubezpieczyciel sprawcy uznał winę wypłacając 8 700 zł. Mężczyzna szybko przekonał się, że kwota odszkodowania została znacznie zaniżona w stosunku do skali obrażeń jakich doznał oraz środków potrzebnych na leczenie i rehabilitację. Zgłosił się do Lift Investment.

Nasi prawnicy od razu zajęli się sprawą. Zebrali niezbędną dokumentację, skierowali go do biegłych lekarzy, którzy wydali niezależne opinie medyczne. Ostatecznie nasz klient decyzją sądu otrzymał w sumie 50 000 zł należnego odszkodowania!

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Zgłoś się już teraz: lift@liftinvestment.pl lub +48 34 341 00 85.