Lift Investment oferuje swoim Klientom poszkodowanym w wypadkach bezpłatną (lub refundowaną) z ubezpieczenia OC sprawcy rehabilitację z komfortowej prywatnej klinice.

Rehabilitacja po wypadku jest kluczowym aspektem rekonwalescencji dla poszkodowanego. Ważne jest, aby odpowiednio dobrane metody rehabilitacyjne były przeprowadzane jak najszybciej po doznanym urazie czy wyjściu ze szpitala. Takie podejście daje poszkodowanym największe szanse na powrót do pełnej sprawności.

Niestety czas oczekiwania na rehabilitację dla osób ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia to często kilka czy kilkanaście miesięcy.

Klienci Lift Investment mogą liczyć na szybką i kompleksową pomoc nie tylko w walce o należne odszkodowanie, ale także pomoc medyczną i miejsce w prywatnej, nowoczesnej klinice zatrudniającej wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów niemalże zaraz po wypadku.

Nasi Klienci nie płacą za rehabilitację. Koszt rehabilitacji pokrywany jest z polisy OC sprawcy. Warto skorzystać z naszej kompleksowej pomocy.

Rehabilitacja Lift Investment