Miałeś Wypadek w Pracy? Zadzwoń!

34 341 00 85

Bezpłatna analiza sprawy w 24H!

Jeżeli byłeś lub jesteś pracownikiem i uległeś wypadkowi w pracy nie z własnej winy, pomożemy dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia za ból i cierpienie powstałe wskutek wypadku w pracy. Za wypadek przy pracy uważa się zdarzenie nagłe i wywołane przyczyną zewnętrzną, które powoduje trwałe kalectwo, chorobę lub śmierć pracownika i nastąpiło w związku z wykonywaną pracą. Podstawę prawną dla wystąpienia z powództwem stanowią zarówno przepisy kodeksu cywilnego jak i kodeksu pracy.
Wypadki w pracy Odszkodowania Lift Investment

Ocena Sprawy już w 24H! Zadzwoń!

34 341 00 85

Bezpłatna analiza sprawy w 24H!

Już sam wypadek w pracy jest czymś niezwykle uciążliwym, ale kolejne trudności pojawiają się na drodze do uzyskania należnego odszkodowania za poniesione krzywdy i szkody. Niestety firmy ubezpieczeniowe dokładają wszelkich starań, aby wypłacić poszkodowanemu jak najniższą kwotę. Można oczywiście się odwołać, ale wymaga to zgromadzenia przeróżnych dokumentów, wiąże się z wieloma formalności i jest długotrwałym procesem, pełnym stresu i nerwów. Warto w takiej sytuacji zaufać profesjonalistom, którzy pomogą w uzyskaniu adekwatnego odszkodowania za wypadek w pracy.
Odszkodowanie za wypadek w pracy – możesz uzyskać wyższą kwotę. Do naszej firmy zgłasza się o pomoc wiele osób, które mają problem z uzyskaniem niezależnej im kwoty odszkodowania za wypadek w pracy, które jest bardzo często zaniżone. Okazuje się, że w ponad 90% przypadków kosztorysy opracowane przez firmy ubezpieczeniowe są zaniżone. Każdy poszkodowany powinien wiedzieć, że ma prawo do odwołania się od decyzji zakładu ubezpieczeń, co można zrobić w przeciągu trzech lat lub nawet dłużej w niektórych przypadkach. Warto jednak zająć się tym jak najszybciej. Tym bardziej że firma ubezpieczeniowa ma wiele dni na rozpatrzenie odwołania. Im sprawa zostaje później zgłoszona, tym cała procedura staje się bardziej czasochłonna i trudniejsza. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w odzyskiwaniu odszkodowania za wypadek w pracy. Nasza firma pomoże na każdym etapie sprawy, od momentu złożenia wniosku do wypłacenia należnej kwoty zadośćuczynienia. Należy pamiętać o tym, że odwołanie musi zostać napisane profesjonalnie i zawierać wszystkie niezbędne dokumenty. Tylko wtedy są szanse na to, że zostanie zaakceptowane przez firmę ubezpieczeniową.
Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala na konsekwentne i sprawne doprowadzenie do uzyskania możliwie jak najwyższych kwot tytułem odszkodowania. Znamy dokładnie specyfikę tego rodzaju spraw, dzięki czemu klienci mogą liczyć na uzyskanie pożądanych efektów naszych działań. Pomagamy przejść przez cały proces, zaczynając od zgromadzenia potrzebnej dokumentacji i poddania jej selekcji. Większość klientów jest nieświadoma swoich praw i nie posiada wystarczającej wiedzy do tego, aby uzyskać należną im kwotę, w pełni rekompensującą powstałą szkodę. My, jako profesjonalni pełnomocnicy, pomożemy zanalizować sprawę, zebrać dokumenty, ustalić jakie świadczenia i w jakiej wysokości należą się poszkodowanemu. Dopełnimy wszelkich formalności i dopilnujemy terminów postępowania. Zajmujemy się formułowaniem roszczeń i prowadzeniem negocjacji z firmami ubezpieczeniowymi. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, ale wszyscy klienci mogą liczyć na to, że upomnimy się o wszystkie należne poszkodowanemu świadczenia, które wnikają z tytułu wypadku w pracy. Nad wszystkim czuwa nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy reprezentują klientów na każdym etapie. Jesteśmy firmą wiarygodną, cieszącą się renomą i dobrymi opiniami.