Wypadki komunikacyjne zdarzają się codziennie. Nieuwaga kierowców, nieostrożność pieszych, niesprzyjające warunki pogodowe to wszystko prowadzi do mniej lub bardziej groźnych zdarzeń na drogach. Ofiary wypadków mają prawo ubiegać się o odszkodowanie od ubezpieczyciela. Pieniądze jakie otrzymują są im potrzebne do pokrycia kosztów leczenia, opłacenia rehabilitacji, a także naprawy pojazdu, który został uszkodzony w wyniku zdarzenia.

Jedna z naszych Klientek zgłosiła się o pomoc do Lift Investment, po tym gdy otrzymała od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie w wysokości 4 000 zł. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Bolesne uszkodzenia ciała, pobyt w szpitalu, rehabilitacja – wydatki na leczenie zdecydowanie przekroczyły wysokość odszkodowania, jakie wypłacił ubezpieczyciel.

Eksperci Lift Investment wzięli sprawy w swoje ręce. Powołaliśmy niezależny zespół biegłych, który po przyjrzeniu się sprawie i zleceniu niezbędnych badań orzekł 20% uszczerbku na zdrowiu. Szybko okazało się, że przyznane przez firmę ubezpieczeniową odszkodowanie było zaniżone.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dowodów, prawnicy Lift Investment skierowali sprawę do Sądu. Klientce przyznano dodatkowo 51 000 zł.

Ta sprawa pokazuje, że warto walczyć o swoje prawa i należności. Nasi eksperci dokonują bezpłatnej analizy spraw, nawet jeśli Klient otrzymał już odszkodowanie od ubezpieczyciela. Warto nam zaufać.