Nasz Klient zgłosił się do Lift Investment po tym, jak firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty jakiegokolwiek odszkodowania za upadek na chodniku. Mężczyzna niefortunnie przewrócił się na nierównej nawierzchni, doznając skręcenia stawu skokowego. Sytuacja nie byłaby może na tyle poważna, gdyby nie fakt, że nasz Klient to zawodowy zapaśnik. Skręcona noga nie pozwoliła mu uprawiać sportu przez kilka miesięcy, co zdecydowanie wpłynęło na życie mężczyzny. Nie mógł on brać udział w ważnych dla jego kariery zawodach, został całkowicie wyłączony z treningów na cały okres leczenia i rehabilitacji.

Eksperci Lift Investment po wstępnej analizie sprawy, skierowali Klienta do biegłych, niezależnych lekarzy specjalistów, z którymi współpracujemy. Ortopeda orzekł 2% trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dalej sprawą zajęli się prawnicy naszej firmy. Dopełnili wszelkich formalności, wszczęto postępowanie sądowe. Z naszą pomocą Klient otrzymał 8 000 zł zadośćuczynienia za wypadek oraz 18 000 zł tytułem odszkodowania.

Nawet w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela, warto sprawdzić czy ma on rację. Tak, jak opisanym przypadku, istnieje możliwość na odzyskanie należności. Eksperci Lift Investment dokonują bezpłatnej wstępnej analizy każdej zgłoszonej sprawy. Wystarczy się z nami skontaktować: lift@liftinvestment.pl lub +48 34 341 00 85.