Wywalczyliśmy 40 000 zł odszkodowania, ubezpieczyciel prawie 3-krotnie zaniżył kwotę należności!

Nasza klientka została poważnie ranna w wypadku komunikacyjnym. Kobieta jechała samochodem, podczas gdy inny kierowca nie zatrzymał się na skrzyżowaniu, na którym miała pierwszeństwo. Doszło do zderzenia. Poszkodowana została natychmiast przewieziona do szpitala. Lekarze stwierdzili m.in. uszkodzenie kręgosłupa, liczne urazy, złamania, stłuczenia. Kobieta przez wiele tygodni pozostawała pod opieką medyczną, następnie musiała się poddać kosztownej rehabilitacji.

Ból i cierpienie fizyczne to tylko część negatywnych skutków wypadku. Nasza klientka nie mogła sobie poradzić z lękiem przed prowadzeniem pojazdów. Stwierdzono także depresję.

Po wypadku ubezpieczyciel wypłacił poszkodowanej 15 000 zł odszkodowania. To zdecydowania za niska kwota w stosunku do skali zdarzenia. Kobieta zgłosiła się po pomoc do Lift Investment.

Po zapoznaniu się ze sprawą, skierowaliśmy klientkę na dodatkowe badania do niezależnych lekarzy specjalistów. Kompleksowo zajęliśmy się sprawą, zgromadziliśmy niezbędne dowody, dopełniliśmy formalności. Prawnicy Lift Investment skierowali sprawę na drogę sądową. Wygraliśmy. Kobieta otrzymała łącznie 40 000 zł odszkodowania. Dokładnie tyle, ile jej się należało.

Takie sytuacje zdarzają się codziennie. Poszkodowani boją się walczyć o swoje prawa z firmami ubezpieczeniowymi. Walka jest często nierówna, a ubezpieczyciele efektywnie zniechęcają do prób odzyskania pieniędzy. Lift Investment skutecznie wspiera ofiary wypadków zapewniając pomoc wykwalifikowanych specjalistów na każdym etapie sprawy. Warto skorzystać z bezpłatnej analizy: lift@liftinvestment.pl lub +48 34 341 00 85.