Nie każdy wie, że nieszczęśliwy upadek na oblodzonym czy nierównym chodniku jest podstawą do ubiegania się o odszkodowanie. Z perspektywy poszkodowanego odzyskanie należności wydaje się trudnym zadaniem, chociażby dlatego, że firmy ubezpieczeniowe skutecznie zniechęcają do walki o swoje prawa. Jednak z pomocą doświadczonych prawników Lift Investment jest to możliwe.  


Jedna z naszych klientek, pani Jadwiga, przewróciła się na oblodzonym chodniku. Na skutek niefortunnego upadku doszło do zwichnięcia stawu łokciowego. Poszkodowana zgłosiła sprawę do ubezpieczyciela. Niestety spotkała się z niesprawiedliwości ze strony firmy ubezpieczeniowej. Dopiero prawnicy i eksperci Lift Investment odzyskali PEŁNE należne jej odszkodowanie.  


Skierowaliśmy klientkę do niezależnego lekarza specjalisty, zgromadziliśmy pełną dokumentację, prawnicy reprezentowali panią Jadwigę w negocjacjach z ubezpieczycielem oraz w sądzie.  


Poznaj historię. Jeżeli doznałeś uszczerbku na zdrowiu przewracając się na śliskiej nawierzchni, zgłoś sprawę do Lift Investment: lift@liftinvestment.pl lub +48 34 341 00 85.