Zaniżone odszkodowania to „norma” w dzisiejszych czasach. Ubezpieczyciele wykorzystują niewiedzę klientów oraz trudny dla nich okres powrotu do zdrowia po wypadku, wypłacając niepełne kwoty. Najczęściej poszkodowani albo przyjmują decyzję firmy ubezpieczeniowej za pewnik, albo rezygnują z własnych roszczeń, zniechęceni mozolną walką z korporacjami. Jest jednak trzecie wyjście, które poszkodowanym oraz ich rodzinom daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość uzyskania niezależnej opinii ekspertów w ich sprawie.

Pan Andrzej, który zgłosił się do nas jakiś czas temu, wybrał właśnie ten sposób. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Wina kierowcy była ewidentna. Nasz klient doznał licznych urazów i złamań, przeszedł poważną operację stawu biodrowego. Rekonwalescencja trwała wiele tygodni. Po zgłoszeniu sprawy do ubezpieczyciela, ten wypłacił klientowi 20 000 zł oraz zwrot kosztów leczenia w wysokości 1200 zł.

Czy ta kwota pokryła straty, jakie poniósł poszkodowany? Każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o trudach, z jakimi borykają się osoby po wypadkach wie, że powrót do zdrowia to długa i ciężka droga, okupiona bólem. Kontrole, rehabilitacja, usługi specjalistów – w rzeczywistości to wszystko kosztuje znacznie więcej!

Pan Andrzej postanowił zgłosić się do Lift Investment. Przeprowadziliśmy niezależną, bezpłatną analizę sprawy. Po konsultacjach z biegłymi oraz specjalistami okazało się, że pan Andrzej został oszukany. Ubezpieczyciel zaniżył jego odszkodowanie o 80 000 zł!

Mężczyzna przekazał sprawę naszym prawnikom. Pracownicy kompleksowo zajęli się formalnościami i na bieżąco informowali klienta o kolejnych krokach w związku z postępowaniem. Sprawa trafiła do Sądu. Jako pełnomocnicy, mogliśmy reprezentować pana Andrzeja podczas większości rozpraw. Dzięki zgromadzonym dowodom oraz kompetencjom naszego zespołu, odzyskaliśmy dodatkowe 100 000 zł odszkodowania!

Pamiętaj! W Lift Investment działamy w imieniu poszkodowanych. To ich interes jest dla nas najważniejszy. Dobrze wiemy, jak działają firmy ubezpieczeniowe i jakie taktyki stosują wobec swoich klientów. Połączenie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia pozwala nam działać skutecznie.

Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji wystarczy, że prześlesz nam swoją sprawę do bezpłatnej analizy. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź, czy odszkodowanie, które przyznał Ci ubezpieczyciel jest współmierne do skutków wypadku. Nie czekaj, aż sprawa się przedawni, skontaktuj się z nami: szkody@liftinvestment.pl lub +48 34 341 00 85.